KATEGORIA: WYDARZENIA

bleta w ATÉ Poznań

Wybrane modele czapek oraz saszetek możecie obejżeć w sklepie ATÉ przy ul. Garncarskiej 4 w Poznaniu.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 11-19
Sobota: 11-16

   

   

wpis dodano 30.11.2018 w kategorii: UBRANIA WYDARZENIA

Dawid Rząca na MŚ w Słowenii

Dawid o swoim starcie na mountainboardowych MŚ w Słowenii:

     "Minął tydzień od MŚ, więc czas je podsumować. 3 miejsce w Boardercrossie, 2 w Freestylu i 2 w Overall. Te dwa Wicemistrzostwa Świata to więcej niż chcialem, więc plan wykonany w 100%"

gratulujemy!

 

 

wpis dodano 08.07.2018 w kategorii: LUDZIE SPORT WYDARZENIA

@blondie_bombers konkurs

Na swoim profilu @blondie_bombers zorganizowała konkurs, w którym wygrać możecie saszetkę albo plecak

 

 

wpis dodano 25.07.2018 w kategorii: LUDZIE WYDARZENIA

Future beyond us by Eskaer // Schron

 

Dzisiaj w Schron swoje prace zaprezentuje Eskaer, pomogliśmy trochę Wojtkowi z sitodrukiem, zapraszamy o 19:00

link do wydarzenia:
Future beyond us by Eskaer // 16.02 Schron

 

niebawem dzieło Wojktka pojawi się na modelu kolekcji wiosennej

 

 

 

 

 

 

 

wpis dodano 16.02.2017 w kategorii: SZTUKA WYDARZENIA

bleta x Chodnik

 

 

Tomasz Chodnik jest naszym sąsiadem w Poznańskich Zakładach Graficznych gdzie mieści się również i nasza pracownia. Od jakiegoś czasu bawiliśmy się z przekładaniem na materiał odręcznych szkiców czy rysunków za pomocą sitodruku. Po kilku próbach osiągnęliśmy zadowalający wynik i wierne odwzorowanie detali. Zdobyte doświadczenie i nowe możliwości z pewnością wykorzystamy w ubraniach z przyszłych kolekcji.

 

więcej o działalności Chodnika:

 

artykuł na stronie poznan.naszemiasto.pl

 

poLESIE

 

wpis dodano 15.03.2015 w kategorii: LUDZIE SZTUKA WYDARZENIA

D4ON COVERS 13.04 @theRootz

 

Zapraszamy na wystawę naszego człowieka Daona, która odbędzie się 13.04 w the Rootz

 

wpis dodano 29.03.2013 w kategorii: LUDZIE SZTUKA WYDARZENIA

Red Bull SKIM IT

 

Zapraszamy na zawody skimboardowe do Manufaktury w Łodzi, do zdobycia m.in. nagrody od Blety

 

wpis dodano 25.07.2012 w kategorii: SPORT WYDARZENIA

Dzień Deskorolki 2012 - fotorelacja

 

Było grubo, podziękowania za organizację dla Chlopaków z ISK oraz kapeli Pełna Kultura za zrobienie zajebistej atmosfery. Wszytskie zdjęcia do obejrzenia w naszej galerii. Druga fotorelacja z tego dnia zrobiona przez Krzysztofa Wysockiego, do obejrzenia na jego profilu fb - link.

 

 

 

 

wpis dodano 28.06.2012 w kategorii: SPORT WYDARZENIA

UPofB x ISK

 

 

Wspólnie z fundacją ISK, zapraszamy Was na skatepark do Koziegłów na Dzień Deskorolki. Chcielibyśmy także oficjalnie poinformować, że nasza współpraca z ISK będzie mieć charakter długofalowy. Realizujemy w ten sposób nasze założenie aby jako firma odzieżowa nie ograniczać się do jednej grupy odbiorców. dotychczasowa linia ubrań, trzymająca raczej szeroki, hip-hopowy fason zostanie uzupełniona zostanie o węższe modele tworzone wspólnie z ISK. Na początku będą to t-shirty, wymiarami skrojone pod gust ludzi preferujących sk8 klimat. Również wszystkie działania związane z deskorolką prowadzić będziemy wspólnie z ISK. Pogoda dzisiaj niezbyt dopisuje, jednak po południu spróbujemy zrobić małą sesję zdjęciową z nowymi koszulkami, które zakupić będziecie mogli już 23.06 przy okazji Dnia Deskorolki w Koziegłowach. Sprawdzajcie profil ISK na fb oraz stronę wydarzenia Dzień Deskorolki. Niebawem koejne informacje a jeszcze dziś postaramy się zaprezentować Wam nowe modele koszulek. Stay tuned!

 

 

 

wpis dodano 21.06.2012 w kategorii: SPORT WYDARZENIA

PSUEP Skim Jam

 

 

9 Maja nad poznańskim jeziorem Rusałka odbyły się zawody PSUEP Skim Jam organizowane przez Pralament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zwycięzcą zawodów został nasz człowiek - Kuba Groth, za nim na podium stanęli afał Gerlah i Kamil Nowak. Zawaba była przednia zapraszamy do obejrzenia krótekigo filmiku oraz zdjęc w galerii

 

 

 

wpis dodano 10.05.2012 w kategorii: SPORT WYDARZENIA

Roztargiasz 10.12.2011 Eskulap

 

Kolejny RozTARGiasz za nami. Trzecia już edycja odbyła się w poznańskim Eskulapie i przerosła swoim rozmiarem wszystkie poprzednie. Spora ilość wystawców oferowała na kolorowych stoiskach własne kolekcje ubrań czy też szeroko pojęty handmade. Każdy mógł znależć coś dla siebie. Czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje licząc, że przyciągną jeszcze wiecej zainteresowanych, niż dotychczas. Śledźcie profil RozTARGiasz na fb oraz zobaczcie w galerii jak wyglądała ostatnia odsłona tego wydarzenia.

wpis dodano 27.12.2011 w kategorii: LUDZIE UBRANIA WYDARZENIA

11.11.11

 

11 listopada w Poznaniu, obok Święta Niepodległości, jak co roku hucznie obchodzi się imieniny św. Marcina - patrona głównej ulicy miasta. Pośród licznie rozstawionych kramów z tradycyjnymi rogalami i żywnością, znależć można było również nasze stoisko a na nim wszystkie kolory czapek Brooklyn Unisex oraz model "Da B" wykonany z zastosowaniem nowej farby, z dodatkiem metalizującego pyłu. Za inicjatywę "Św. Marcin od podwórka" dziękujemy stowarzyszeniu Inner Art.

Nasze ubrania można było obejżeć również w klubie 8 bitów, gdzie organizowany był Street-Wear Market w związku z akcją Collaboring.

Zapraszamy do obejżenia zdjęć w naszej galerii.

wpis dodano 13.11.2011 w kategorii: WYDARZENIA

Bleta w the Rootz

 

Centrum zajawy the Rootz rozwija się i uruchamia właśnie swój klimatyczny Concept Store. Dostępne w nim będą oczywiście ubrania Blety jak równiez innych firm takich jak Pracownia MItu Mitu, Boho, Rush czy Maria Sadowska-fashion.Dodatkowo odbywa się tam teraz Wystawa Grafiki Warsztatowej więc tym bardziej polecamy odwiedzenie tej miejscówki.

wpis dodano 02.08.2011 w kategorii: LUDZIE UBRANIA SZTUKA WYDARZENIA

Cash4Tricks

 

Indoorowy event skateboardowy, który odbył się 06.03.2011 w centrum zajawy The Rootz. Idealna rozgrzewka przed rozpoczęciem sezonu. Galeria

wpis dodano 17.04.2011 w kategorii: WYDARZENIA