KATEGORIA: SK8

Dzień Deskorolki 2012 - fotorelacja

 

Było grubo, podziękowania za organizację dla Chlopaków z ISK oraz kapeli Pełna Kultura za zrobienie zajebistej atmosfery. Wszytskie zdjęcia do obejrzenia w naszej galerii. Druga fotorelacja z tego dnia zrobiona przez Krzysztofa Wysockiego, do obejrzenia na jego profilu fb - link.

 

 

 

 

wpis dodano 28.06.2012 w kategorii: SPORT WYDARZENIA SK8

Bleta x ISK

 

W odpowiedzi na wasze prośby, przedstawiamy wierne wizualizacje dwóch modeli dostępnych w naszym sklepie na dniach. Cena 49 PLN, przy czym część zysku ze sprzedaży wszystkich koszulek tworzonych z myślą o deskorolce, będzie trafiać na konto funadcji ISK.

 

 

wpis dodano 22.06.2012 w kategorii: UBRANIA SK8

UPofB x ISK

 

 

Wspólnie z fundacją ISK, zapraszamy Was na skatepark do Koziegłów na Dzień Deskorolki. Chcielibyśmy także oficjalnie poinformować, że nasza współpraca z ISK będzie mieć charakter długofalowy. Realizujemy w ten sposób nasze założenie aby jako firma odzieżowa nie ograniczać się do jednej grupy odbiorców. dotychczasowa linia ubrań, trzymająca raczej szeroki, hip-hopowy fason zostanie uzupełniona zostanie o węższe modele tworzone wspólnie z ISK. Na początku będą to t-shirty, wymiarami skrojone pod gust ludzi preferujących sk8 klimat. Również wszystkie działania związane z deskorolką prowadzić będziemy wspólnie z ISK. Pogoda dzisiaj niezbyt dopisuje, jednak po południu spróbujemy zrobić małą sesję zdjęciową z nowymi koszulkami, które zakupić będziecie mogli już 23.06 przy okazji Dnia Deskorolki w Koziegłowach. Sprawdzajcie profil ISK na fb oraz stronę wydarzenia Dzień Deskorolki. Niebawem koejne informacje a jeszcze dziś postaramy się zaprezentować Wam nowe modele koszulek. Stay tuned!

 

 

 

wpis dodano 21.06.2012 w kategorii: SPORT WYDARZENIA SK8

Cash4Tricks

 

Indoorowy event skateboardowy, który odbył się 06.03.2011 w centrum zajawy The Rootz. Idealna rozgrzewka przed rozpoczęciem sezonu. Galeria

wpis dodano 17.04.2011 w kategorii: WYDARZENIA SK8