Bleta @WeLoveStreetwear by Neat

 

Kilka zdjęć z naszego stoiska na We Love Streetwear vol.2. Na wieszaku można było znaleźć koszule, damskie bluzy, czy spodnie dresowe. Pokazaliśmy też szorty z kolekcji letniej więc było kolorowo. Podziękowania dla Neat za organizację wydarzenia oraz danie nam możliwości zaprezentowania się i porozmawiania z klientami.

 

We Love Streetwear

Neat

 

wpis dodano 27.04.2014

sample sale

 

Powiesiliśmy na wieszaku w Neat sample bluz, które powstały podczas przygotowań do nadchodzącej kolekcji letniej. Sa to pojedyncze sztuki, wykonane z drogich i niespotykanych materiałów w celu sprawdzenia danego kroju lub często po prostu  w celu sprawienia sobie przyjemnosći i wykorzystania skrawka materiału, z którym aż żal było czegoś nie zrobić pomimo, że wystarczyło tylko na jedną sztukę. Zapraszamy do Neat przy ul Św. Marcin 28 w podwórzu.

 

wpis dodano 10.04.2014

dret'apella #3

 

kolejny odcinek ciekawej inicjatywy od Dreta. 29 Stycznia 2014 nagrał wspólnie z bassmedia.pl one shoty do wybranych kawałków ze Swojej nadchodzącej płyty. Na tle innych wyrózniają się brakiem pokładu pod zwrotką co dla każdego rapera jest nie lada wyzwaniem a z którym zmierzył się Dret.

 

https://www.facebook.com/dret.hiphop

 

wpis dodano 09.04.2014

K2 Spring Session 2014 - Piotr Tokarczyk

 

Piotr "Lotnik" Tokarczyk najlepszym riderem zawodów! gratulacje

 

wpis dodano 05.04.2014

Paweł Ratajczak

 

parę triczków od naszego ziomeczka Pawła

 

wpis dodano 06.04.2014