Rap Chata, sesja zdjęciowa

 

Mieszkańcy Rap Chaty owinięci w blete i uśmiechnięci, po sesji zdjęciowej z Filipem Wendlandem

 

wpis dodano 19.04.2013

II miejsce dla Złomka @everyboard festival

 

Nasz drugi team rider Michał Złomaniec zajął 2 miejsce na minirampie podczas festiwalu Everyboard, który odbywał się 20-21 kwietnia w karpaczu

 

wpis dodano 29.04.2013

wiosna 2013 w sklepie

 

Do sklepeu właśnie trafiły nasze propozycje ubrań na wiosnę. Po przeciągającej się zimie plan był taki aby zrealizować sesję na ulicy, w promieniach niedzielnego słońca. Przed wyjściem w teren, chcieliśmy zrobić parę strzałów na balkonie w tajemniczym STUDIO27. Po wdrapaniu się na IV piętro kamienicy, przy ul. 27 Grudnia, znaleźliśmy się w labiryncie klimatycznych pokoi, przy których uliczne ujęcia jawiły się jako zwyczajny banał. Do sesji zaprosiliśmy dwóch wspierancyh przez nas raperów: Kubiszewa oraz Mumina a zdjęcia wykonał Filip Wendland. Jeszcze raz podziękowania dla STUDIO27 za całą spontaniczną akcję.

zapraszamy do galerii na stronie   - link

lub na naszym profilu fb - link

 

wpis dodano 29.04.2013

marzec i kwiecień w blecie

 

Brak wpisów na blogu w tym okresie nie oznaczał, że nic się w tym czasie u nas nie działo a wręcz przeciwnie. W pocie czoła pracowaliśmy nad wiosenną kolekcją, którą zaprazentujemy Wam jutro. W kolecje za drzwiami czeka już niemal ukończona kolecja letnia, ubrania dla dziewczyn oraz kilka krótkich serii koszulek powstałych w wyniku kolaboracji z konkretnymi artystami, będzie się działo.

Nawiązaliśmy również wspólpracę z kolejnymi personami. Do naszej Familii dołączyli: raper Kubiszew, skater Paweł Ratajczak a także jego kolega po fachu, nasz team rider - Grzesiek Cygan

W piękny sposób zakończyliśmy sezon snowboardowy, pomagając Piotrowi Tokarczykowi w budowie jego prywatnej skoczni, na której jeszcze na sam koniec szlifował swoje umiejętności. Zapraszamy do przejrzenia tych i innych wydarzeń na uzupełnionym poniżej blogu i obiecujemy zamieszczać już wpisy na bieżąco:) Stay tuned!

 

wpis dodano 27.04.2013

Zawody S.K.A.T.E 3 Łaskarzewo

 

Relacja z bardzo owocnych dla Poznania zawodów. Nasz team rider - Grzesiek Cygan, wygrał best trick oraz SKATE'a a w line contest zdobył 2 miejsce. Natomiast jego kolega z teamu ISK - Alex Kuczyński, zrobił najwyższe ollie. Gratulacje Panowie!

 

wpis dodano 27.04.2013

Kubiszew w 1 os. okładka

 

Jeszcze nie pokazaliśmy Wam naszej sesji zdjęciowej z kolekcji wiosennej a jedno z nich już zostało wykorzystane na okładce nowej płyty Kubiszewa.

 

wpis dodano 26.04.2013

Paweł Ratajczak

 

na zdjęciu filmowany przez Krzysztofa Godka

 

wpis dodano 26.04.2013

Głova & Subcitrus - Pacjent

 

klip promujący wspólną EP Głovy i Subcitrusa - "Pod prąd"

 

wpis dodano 23.04.2013

PSUEP skim jam 2013

 

W tym roku miejscówką goszczącą to zacne wydarzenie będzie KontenerART a.k.a. konteneryfa śmierci.

 

wpis dodano 15.04.2013

KUBISZEW + ZBYLU feat. DE2S - moje pierwse życie

 

Klip Kubiszew + Zbylu feat De2s "Moje pierwsze zycie" zostal zrealizowany podczas dwoch pobytow Kubiszewa w Paryzu w 2012 i 2013 roku. Jest on wynikiem naszej szczerej przyjazni oraz hip-hopowej kolaboracji miedzy Polska a Francja.

 

wpis dodano 18.04.2013

sesja zdjęciowa wiosna 2013

 

jesteśmy po zdjęciach z udziałem ubrań z wiosennej dostawy, efekty tej pracy poznacie za tydzień

 

wpis dodano 22.04.2013

Kubiszew i DJ Teak na rap chacie

 

pamiątkowe zdjecie z pobytu u Cechy w Rap Chata Studio podczas pracy nad nową płytą Kubiszewa

 

wpis dodano 17.04.2013

squirrelwoman.com

 

wpis na blogu squirrelwoman a w nim m. in. nasza czapka. link do wpisu na squirrelwoman.com: https://www.squirrelwoman.com/2013/04/keep-the-streets-empty-for-me/

 

wpis dodano 02.04.2013