Ghetto Unisex nowości

 

Dostawa czapek a razem z nią sporo nowości i zmian. Najważniejsza to wprowadzenie rozmiarów, dotychczasowy - Brooklyn, został uzupełniony o dwa krótsze - Queens oraz Bronx, od teraz każdy może wybrać fason czapki najbardziej pasujący do jego unikalnego stylu, szczegółowe info dotyczące wymiarów znajdzecie na stronie konkretnego produktu.

Dodatkowo w ofercie pojawiły się nowe, niedostępne wcześniej kolory: R08, R43, R50, R34, R36 oraz R46. Łącznie liczba dostępnych kolorów to 23;)

 

wpis dodano 28.10.2012

Robert Zimnoch

 

Kilka fotek od naszego człowieka Roberta, po problemach ze sprzętem, Bercik wrócił do gry

 

wpis dodano 30.10.2012

UPofB x Filip Wendland sesja zdjęciowa making of

 

Tygodnie przygotowań zwieńczyła wreszcie sesja zdjęciow kolekcji zimowej. Za aparatem stanął Filip Wendland a pozowali mu członkowie Bleta Familii. Wielkie podziękowania dla wszystkich za udział w tym wydarzeniu pomimo zimna, kaca i wczesnej godziny. W sesji udział wzięli: GoodKats, Mumin, Ceha, C-Zet, Ginger, Da1, Paszczak, Julian de Narco, Złomek, Orski, Hasan Król, Maciej Pietruńko, Kołek, Krzysztof Rozmiarek oraz Mateusz Mikołajczyk. Póki co kilka zdjęć zza kulis a efekt końcowy poznacie na początku listopada wraz z wrzuceniem kolekcji do sklepu online.

 

wpis dodano 27.10.2012

BOMB - RAIL vol.2 videorelacja

 

Bleta BOMB - RAIL to cykl spontanicznie organiozowanych kontestów, w których do zgarnięcia są nagrody w postaci ubrań UPofB. Pomysłodawcą całej inicjatywy jest nasz człowiek Złomek. Jeżeli w weekend pogoda dopisuje to warto sprawdzić naszego bloga czy profil fb bowiem najprawdopodobniej gdzieś w Poznaniu, na klimatycznej miejscówie, czeka na Was złoty rail i my, chętni do rozdawania ubrań za najlepsze tricki. Druga edycja BOMB - RAILA, po problemach z policją przy pomniku Armii Poznań, odbyła się na Placu Wolności. Poniżej krótka videorelacja autorstwa Huberta Krzywdzińskiego oraz link do fotorelacji zamieszczoenj na profilu fb

 

wpis dodano 25.10.2012

BEER BONG CONTEST videorelacja

 

Materiał zrealizowany przez studio Bez3manki podczas beerbong contestu, który miał miejsce 06.10.2012 w pubie Pod Filarem. Impreza była bardzo gruba, więc myślimy już o następnej edycji;)

  

wpis dodano 21.10.2012

best trick Polonez

 

Wideorelacja z best tricku który odbył się 22.09.2012 na Polonezie. Tu znajdziecie fotorelację obejmującą również poźniejsze przygotowania do GAME of S.K.A.T.E. który niestety z uwagi na pogodę, nie odbył się i został przełożony na inny termin.

 

wpis dodano 03.10.2012

Bleta BOMB-RAIL!

 

Zamysł jest prosty i stary jak świat: bierzemy raila na miejscówke, zwołujemy ludzi i robimy contest! Dopiero jednak spotkanie człowieka takiego jak Złomek, pozwala takie plany zrealizować. Pierwszy bombrail zorganizowaliśmy w mateczniku Złomka - Szamotułach. Udział wzieli okoliczni riderzy, z którymi Michał prowadzi warsztaty deskorolki, pomagając w szlifowaniu techniki i udzielając młodszym cennych rad. Wyszło zajebiście a w zakładce photo możecie znaleźć fotorelację. Dobra wiadomość jest taka, że zabraliśmy rurkę ze sobą do Poznania i zamierzamy intensywnie jej używać. Bleta BOMBrail już wkrótce, stay tuned!

 

wpis dodano 13.10.2012

kolekcja czapek Pani Ekscelecji

 

a w niej ghetto unisex w kolorze R06. Miło znaleźć się w tak zacnym gornie;)

 

wpis dodano 10.10.2012

Ceha x DGE Projekt jeden z życia moment

 

Nasz człowiek Ceha udzieli się jako producent na nowym albumie Gurala - Projekt jeden z życia moment. Premiera 15 listopada.

 

wpis dodano 11.10.2012

Michał Złomaniec w UPofB

 

Michał "Złomek" Złomaniec dołączył do rodziny UPofB, sprawdzajcie jego bio i zdjęcia  na profilu w zakładce people.

Złomka poznaliśmy przy okazji współpracy z fundacją ISK. Szybko okazało się, że jest typem prawdziwego zajawkowicza, który w pasję wkłada dużo serca oraz lubi słowa, zamieniać w czyn. Oprócz poznańskich miejscówek, spotkacie go też w Szamotułach, skąd pochodzi i gdzie prowadzi warsztaty deskorolkowe na miejscowym skateparku. Na uwagę zasługuje też fakt, że za domem zbudował własną minirampę ;) pozdro Złomas!

 

wpis dodano 12.10.2012

Alex Kuczyński NYC trip part2

 

Alex dosłał nam jeszcze filmik oraz kolejne zdjęcia z wyjazdu do NYC

 

wpis dodano 04.10.2012

Super Skim Boys @Jelitkowo

 

Kolejna nagrywka od Hamera i Mara. Dobre tricki, dobre ubrania i prażące słońce, które, niestety przez najbliższe miesiące będziemy oglądać tylko na takich filmikach jak ten: 

 

wpis dodano 01.10.2012