Wakepark Bydgoszcz

 

Wakepark Bydgoszcz powstał na początku kończącego się już sezonu 2012. Jesteśmy dumni, że mogliśmy udzielić się w tym projekcie oferując pomoc w tym co wychodzi nam najlepiej - produkcji odzieży. Przyjazd z dostawą koszulek na otwarcie WPB tylko potwierdził nasze przypuszczenie, że jest to miesjce stworzone przez ludzi z pasją i przepełnione pozytywną wibracją.

 

 

wpis dodano 28.09.2012

BEER BONG CONTEST czyli Bleta Pod Filarem

 

Beer bong to znany i lubiany na całym świecie, piękny spośób wykorzystania niezaprzeczalnych praw fizyki w celu zviksowania siebie i znajomych. Zapraszamy na grubą imprezę podczas, której rozegrają się mrożące krew w żyłach mistrzostwa w hukaniu beer bongów. Do wygrania syte nagrody w postaci ciuchów od United People of Bleta, bonów alkocholowych od Pod Filarem oraz placków z Pepe Pizza. Na zwycięską drużyne, oprócz mistrzowskiego tytułu Rozkurwiaczy Nocy, czeka gorąca nagroda niespodzianka. Poza kibicowaniu teamom, będziecie mogli oczywiście bawić się przy barze gdzie znajdziecie najtańsze strzały w mieście. Na życzenie barmanki będą podawały piwo przez beer bongi. Całość imprezy będzie rejestrowana dzięki chłopakom z Bez3manki (tak na wypadek urwanych filmów). Poniżej złote zasady contestu:

9 teamów po 3 osoby każdy, konkurują ze sobą w jak najszybszym wypiciu 4 piw w ciągu 2,5 min za pomocą beer bonga. Warunkiem zaliczenia jest wypicie wszystkich browarów za pomocą rury (bez rozlewania). Technika ładowania oraz kolejności picia jest dowolna. Najszybszy team z 3 rozgrywających runde przechodzi do finału.

Aby zgłosić swoją ekipe w konkursie należy do końca września (30.09.2012) zarejestrować się w Pod Filarem (od 18:00) oraz wpłacić wpisowe 15zł za team. Ilość miejsc w conteście ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy.

 

 

fb: https://www.facebook.com/events/227238620737114/

wpis dodano 24.09.2012

Alex Kuczyński NYC trip

 

Sprawdźcie zdjęcia Alexa z wyjazdu do Nowego Jorku, to jest klimat.

 

wpis dodano 20.09.2012

Wild Streets summer 2012 lookbook

 

Zapraszamy do obejżenia lookboka prezentującego naszą letnią kolekcję Wild Streets, zdjęcia autorstwa Kingi Stęplewskiej. Intensywnie pracujemy już nad kolekcją jesienną, której zajawki ukażą się wkrótce. Wiecej zdjęć w galerii Wild Streets summer 2012 lookbook, zdjęcia autorstwa Kingi Stęlewskiej.

 

wpis dodano 03.09.2012