Dzień Deskorolki 2012 - fotorelacja

 

Było grubo, podziękowania za organizację dla Chlopaków z ISK oraz kapeli Pełna Kultura za zrobienie zajebistej atmosfery. Wszytskie zdjęcia do obejrzenia w naszej galerii. Druga fotorelacja z tego dnia zrobiona przez Krzysztofa Wysockiego, do obejrzenia na jego profilu fb - link.

 

 

 

 

wpis dodano 28.06.2012 w kategorii: SPORT WYDARZENIA

Bleta x ISK

 

W odpowiedzi na wasze prośby, przedstawiamy wierne wizualizacje dwóch modeli dostępnych w naszym sklepie na dniach. Cena 49 PLN, przy czym część zysku ze sprzedaży wszystkich koszulek tworzonych z myślą o deskorolce, będzie trafiać na konto funadcji ISK.

 

 

wpis dodano 22.06.2012 w kategorii: UBRANIA

Koszulki Bleta ISK, szybka sesja zdjęciowa

 

Pomimo obfitych opadów deszczu, bezzwłocznie po odebraniu koszulek od krawcowej, postanowiliśmy razem chłopakami z ISK, zrobić na szybko sesję zdjęciową. Widoczne na zdjęciach dwa modele t-shirtów powstały specjalnie z myślą o aktywnych fanach deskorolki, nowy krój i wykorzystanie cieńszego materiału, zapewniają komfort i wygodę podczas intensywnego wysiłku jakim jest jazda na desce. Koszulki będzie mozna nabyć już jutro na Dniu Deskorolki, pojawią się także w naszym sklepie do końca weekendu.

 

wpis dodano 21.06.2012

UPofB x ISK

 

 

Wspólnie z fundacją ISK, zapraszamy Was na skatepark do Koziegłów na Dzień Deskorolki. Chcielibyśmy także oficjalnie poinformować, że nasza współpraca z ISK będzie mieć charakter długofalowy. Realizujemy w ten sposób nasze założenie aby jako firma odzieżowa nie ograniczać się do jednej grupy odbiorców. dotychczasowa linia ubrań, trzymająca raczej szeroki, hip-hopowy fason zostanie uzupełniona zostanie o węższe modele tworzone wspólnie z ISK. Na początku będą to t-shirty, wymiarami skrojone pod gust ludzi preferujących sk8 klimat. Również wszystkie działania związane z deskorolką prowadzić będziemy wspólnie z ISK. Pogoda dzisiaj niezbyt dopisuje, jednak po południu spróbujemy zrobić małą sesję zdjęciową z nowymi koszulkami, które zakupić będziecie mogli już 23.06 przy okazji Dnia Deskorolki w Koziegłowach. Sprawdzajcie profil ISK na fb oraz stronę wydarzenia Dzień Deskorolki. Niebawem koejne informacje a jeszcze dziś postaramy się zaprezentować Wam nowe modele koszulek. Stay tuned!

 

 

 

wpis dodano 21.06.2012 w kategorii: SPORT WYDARZENIA

GoodKats promo making of

 

 

GoodKats - grupa dobrze zakręconych ludzi, tańczą, skaczą na Double Dutch, rysują, jednym słowem cały czas tworzą coś, oddani swoim pasjom. Zawsze chętnie wspieramy takie podejście do życia i wolnego czasu w związku z czym chętnie nawiązaliśmy z nimi współpracę. W ostatnich dniach, wspólnie z Pracownia Serce, kręcili materiał na swoje pierwsze promo, które ukaże się już wkrótce. Zapraszamy do sprawdzania najświeższych informacji na ich blogu

 

wpis dodano 18.06.2012 w kategorii: LUDZIE SZTUKA SPORT

Bleciarze instruktorami fly-board.pl

 

 

Cały czas na zajawce! Nasi ludzie będą uczyć innych, latania na flyboardzie. Pierwsze loty w Sopocie mają już za sobą, niebawem pojawią się nad jeziorem Malta w Poznaniu a później w innych miejscach w Polsce. Pozdrowienia dla Jakuba Urbańskiego, Macieja Pietruńko oraz Witka Hasana oraz ekipy fly-board.pl

 

 

wpis dodano 16.06.2012

Bartek CZILLER Janowiec

 

 

Sprawdźcie najnowsze promo naszego człowieka - Czillera

 

wpis dodano 02.06.2012

The Sitting Bull

 

 

Tak jak obiecywaliśmy prezentujemy nowy model z letniej kolekcji Wild Streets - The Sitting Bull.

 

wpis dodano 01.06.2012

noir

 

 

noir - nowy model koszulki dostępny już w sklepie. Jest to po Brown Sugar, drugi t-shirt z kolekcji Wild Streets, która w całości zostanie zaprezentowana wkrótce.

 

wpis dodano 14.06.2012