TCF ft. Genghis Jam

 

Teoria Czystej Formy oraz Genghis Jam przedstawiają teledysk nakręcony do kawałka "Oparte na prawdzie". W klipie oprócz dobrego rapu i ciekawych ujęć, możecie zobaczyć również nasze ubrania.

 

wpis dodano 27.12.2011 w kategorii: LUDZIE MUZYKA

Roztargiasz 10.12.2011 Eskulap

 

Kolejny RozTARGiasz za nami. Trzecia już edycja odbyła się w poznańskim Eskulapie i przerosła swoim rozmiarem wszystkie poprzednie. Spora ilość wystawców oferowała na kolorowych stoiskach własne kolekcje ubrań czy też szeroko pojęty handmade. Każdy mógł znależć coś dla siebie. Czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje licząc, że przyciągną jeszcze wiecej zainteresowanych, niż dotychczas. Śledźcie profil RozTARGiasz na fb oraz zobaczcie w galerii jak wyglądała ostatnia odsłona tego wydarzenia.

wpis dodano 27.12.2011 w kategorii: LUDZIE UBRANIA WYDARZENIA

Dostawa czapek

 

Nareszcie! po długich oczekiwaniach na magazynie pojawia się dostawa czapek. Żeby już nie tracić czasu, postanowliśmy od razu uraczyć Was świąteczną, promocyjną ceną 30;- na wszystkie kolory!

Bożonarodzeniowa gorączka i chaos z nią związany nie oszczędził i nas. Sprawdzajcie dokładnie wymiary czapki zamieszczone w opisie przedmiotu ponieważ, size jest zależny od wybranego koloru, niektóre wychodzą mniejsze inne większe.

wpis dodano 11.12.2011