Teddy Hoodie

Misiowata, miękka bluza, idealna na letni wieczór, w sam raz na zimowy poranek, na opatulenie się podczas seansu przed TV i nałożenie czegoś na szybko na spacer. Sportowa bluza, wykonana z materiału typu teddy to coś, co powinno znaleźć się w każdej szafie. Dla przyjemności!

 

 

wpis dodano 01.12.2021 w kategorii: UBRANIA

BLETA x CHBMX

Pierwszy słoneczny weekend, chłopaki z gnieźniejskiej ekipy CHBMX wyjechali na miasto. Lekkie wiatrówki doskonale nadaja sie do wszelkiej aktywności ruchowej, komfort zapewniaja oddychajace materiały oraz autorski krój, który nie krępuje ruchów.

instagram: @chbmx

 

 

wpis dodano 14.04.2019 w kategorii: LUDZIE UBRANIA SPORT

Piotr Tokarczyk - Mistrz Polski slopestyle i Big Air

Gratulujemy Lotnikowi kolejnych tytułów i dziękujemy za możliwość wspierania naajlepszego i najbardziej profesjonalnego polskiego ridera. Nasza współpraca trwa niemalże od samego początku istnienia marki. Kiedyś, jeszcze gdy sczytem naszych możliwości projektowych była bluza i t-shirt Piotr już męczył nam bułę o spejalistyczna odzież narciarską. Po kliku sezonach intensywnych testów kroju, materiału i funkcjonalności osiągnęliśmy efekt przerastający nasze oczekiwania, którym podzielimy się z Wami w sezonie zimowym 19/20, stay tuned!

 

 

 

 

wpis dodano 03.03.2019 w kategorii: LUDZIE UBRANIA SPORT

damskie bluzy z polaru

Polar to lekki, oddychający i miły w dotyku materiał, który nie pozwoli Tobie na zamartwianie sie chłodem. Użyta dzianina pochodzi od polskiego producenta i spełnia polskie oraz europejskie normy. Odszyte w naszej szwalni, gdzie dbamy o jakość i każdy detal. Na zdjęciach widać również sample damskich kurtek, z których jedna pojawi się w sprzedaży. Zdjęcia wykonał Daniel Perz @daniel.perz a przed obiektywem stanęła Klaudia Jagodzińska @klaleesi

więcej zdjęć >>

bluzy sklep  >>

 

   

wpis dodano 24.12.2018 w kategorii: LUDZIE UBRANIA

wodoodporne szaszetki

wszystkie nasze saszetki posiadają wododporną warstwę wewnętrzną, która chroni zawartość nawet w ekstremalnych warunkach panujących na szczycie wulkanu Etna.

 

wpis dodano 08.12.2018 w kategorii: LUDZIE UBRANIA SPORT