Bleta to marka, która powstała z pasji do szycia ubrań wysokiej jakości, nie po to by zadowolić tłumy i nie po to, by zawojować rynek. To odzież, której celem jest po prostu sprawianie przyjemności, bez dodatkowych ideologii, bez kompromisów. Czysta przyjemność noszenia ubrań i jakość – oto my.

Bleta – wygodne ubrania dla wymagających

Nasza marka odzieżowa powstała w 2011 roku, z myślą o wszystkich, którzy cenią aktywność, sportowy styl oraz ponadczasowość ubrań i nastawiają się na komfort codziennych stylizacji. To nie są ubrania dla żądnych metek, przekaz jest jasny – ma być lekko i wygodnie, z nutą artyzmu. Odzież Bleta to po prostu wysokiej jakości ubrania, tworzone z szacunkiem – do materiału, do pracy, do tych, którzy lubią po prostu dobrze się nosić i zwracają uwagę na to, co zakładają.

Odzież szyta w Polsce. Naprawdę!

Oznacza to, że zarówno cały proces produkcji, jak i większość materiałów ma nasze rodzime pochodzenie.

Nasza szwalnia, wraz z krojownią, znajduje się pod Poznaniem. Odzież Bleta szyją zawodowe krawcowe, profesjonalistki w każdym calu, doskonale znające się na swojej pracy, przywiązujące ogromną wagę do detali i dokładności. Co oczywiste, sami wykonujemy projekty naszej odzieży, a także większość haftów i nadruków. Mamy kontrolę nad całym procesem, a jakość jest dla nas na pierwszym miejscu. Wychodzimy z założenia, że warunki pracy przekładają się na to, jakie daje ona owoce. I bez żadnej przesady możemy powiedzieć, że każda bluza Bleta, spodnie czy kurtka są jak nasze dzieci. Wypieszczone od pierwszej nitki, a ich swoista energia udziela się każdemu, który je założy. Bleta to polska marka odzieżowa, dumna z tego, co robi.

Bleta – ubrania przyjazne środowisku

Sportowa i casualowa odzież, którą oferujemy, nie bazuje na sezonowych trendach, a raczej ponadczasowej wygodzie. Nie powstaje pod wpływem emocji, tak też zapewne nie będzie kupowana, ale… raz kupiona, pozostanie na dłużej, bo nigdy nie wyjdzie z mody! Dzięki takiemu podejściu, połączonym z certyfikowanymi materiałami, samodzielną utylizacją odpadów oraz właściwej polityce produkcji – możemy śmiało pochwalić się tworzeniem ekologicznej odzieży, która spełni wszystkie oczekiwania tych, którzy stawiają na dobry wygląd, jakość i etyczne warunki powstawania ubrań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami.